Kráľovná popu o dôchodku neuvažuje. Madonna ide na turné svojho života

Úmysel zorganizovať veľkolepú oslavu svojej štyridsaťročnej hudobnej kariéry oznámila Madonna na sociálnych sieťach. V kruhu priateľov a svojským spôsobom. Najlepšia kamoška Madonny – Amy Schumer – ju k tomu “prinútila” v hre pravda alebo odvaha.

V skutočnosti musí ísť o dlhopripravované turné. Známy je už jeho názov, Madonna odprezentuje najväčšie hity svojej kariéry v rámci The Celebration Tour. Prehľad toho najlepšieho zo svojej tvorby odštartuje 64-ročná speváčka 15. júla vo Vancouveri. Nasledovať bude napríklad Detroit, Chicago, New York, Miami, Los Angeles, Dallas, San Francisco a americkú časť turné zakončí v Las Vegas. V októbri sa začne európska časť The Celebration Tour. Naplánované sú zatiaľ zastávky v Londýne, Kodani, Barcelone, Berlíne, Paríži, Lisabone,… a poslednou zastávkou bude holandský Amsterdam.

Popová diva neskrýva nadšenie. Pred sebou má ťažkú úlohu, veď debutovala v roku 1983. “Som vzrušená z toho, čo nás všetkých čaká. V prvom rade sa musím sústrediť na výber hitov, aby každý dostal to, čo odo mňa očakáva.” Vstupenky na jednotlivé koncerty sa začnú predávať už tento piatok.

https://www.instagram.com/p/CnhNliDBfP5/

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame