LETO sa nekončí! KALI prichádza s ďalšou spoluprácou a letnou peckou

Len nedávno sa nám Lenka Piešová, speváčka a sestra víťazky SuperStar Barbory Piešovej, pochválila na svojom Instagrame, že vzniká jej spoločný klip s Kalim. Avízovala, že sa dočkáme príjemného letného songu a ten k nám dorazil vo veľkom štýle!

Kali sa už stihol počas leta objaviť v novom klipe Majka Spirita po boku s Ronie, okrem iného to opäť spojil aj s legendárnou kapelou IMT SMILE, no leto otvoril vo veľkom až s Lenkou v Tatralandii. Aktuálne si Kali na featuring pozval Lenku Piešovú, ktorá má na svojom konte už nejednu vydarenú skladbu. Ich spoločná novinka „Leto celý rok“ je naslovovzatým letným hitom, o ktorej klip sa postaral jeden z najznámejších režisérov hudobných klipov Michal Nemtuda. „Mal som pripravenú takúto hudbu a chcel som do duetu niekoho úplne nového. A tak som objavil Lenku. Pozrel som si nejaké videá, dali sme si  stretko, zapôsobila na mňa super a myslím, že sme si sadli. Vedel som síce, že nerobí takéto skladby, ale bol som zvedavý, čo na to povie a či do toho pôjde. A ona došla s takým textom, že waw a celé to vypálilo super,“ hovorí nadšene známy raper, Kali.

Song ako aj celý videoklip Leto celý rok je v prvom rade o pohode – letný chilling and vibing pri vode, priatelia, dobrá hudba, ktorá sa ti dostane pod kožu. Klip  k skladbe sa natáčal v najväčšom aquaparku na Slovensku, kde našiel produkčný tím nielen kopec bazénov a atrakcií, ale aj skvelých fanúšikov, ktorí to  dokázali pred kamerami poriadne rozbaliť.

Zaujímavosťou je, že klip vznikal v júni počas bežnej prevádzky vodného parku a zúčastnilo sa ho  vyše 1000 návštevníkov. „Bola to pre mňa nová výzva. Vždy som chcela spraviť nejakú spoluprácu  alebo duet s raperom. Myslím, že song aj klip vyšli perfektne, v štúdiu aj pri  nahrávaní klipu to bola poriadna zábava, čo je výsledku počuť a vidieť. A to  sme chceli – letný hit so všetkým, čo k tomu patrí,“ uzatvára speváčka Lenka Piešová.  

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame