Má 55 rokov, no vie, ako zaujať MLADÝCH! Kylie Minogue má nový ALBUM

Jedna z najväčších ikon pop music dnes potešila všetkých fanúšikov po celom svete, a to v poradí 16. štúdiovým albumom. Volá sa Tension a znie brutálne!

To, že z nej bude hviezda, bolo jasné už od útleho veku. Ako mladá sa objavovala v rôznych seriáloch a televíznych inscenáciách, prelomovou bola séria Neighbours z 80. rokov. V tom istom čase začala výrazne žiariť aj jej hudobná hviezda, preslávila ju najmä skladba I Should Be So Lucky.

Kylie Minogue je symbolom odvahy a odhodlania. Bojovala s vážnou chorobou – rakovinou prsníka. Svojím verejným priznaním pomohla zvýšiť povedomie o tejto chorobe a prelomila mnohé tabuizované témy, ktoré sa s ňou dovtedy spájali. Inšpirovala tak mnoho žien na celom svete.

Jej hudobná kariéra pokračuje aj v 21. storočí a stále je na vrchole svojej slávy. Udržiava svoj stály lesk na hudobnej scéne a jej fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšie úžasné hity a nezabudnuteľné vystúpenia už v blízkej budúcnosti. Tie budú súvisieť práva s dnešnou novinkou.

V poradí 16. studiový album Tension dostal súčasný zvuk a Kylie veľmi dobre vie, ako zaujať aj mladú generáciu. Jej nový počin nie je len darčekom pre skalných fanúšikov, ale hit Padam Padam si pospevuje aj oveľa mladšia generácia.

Novú štúdiovku vydala Kylie po troch rokoch. Jej album Disco (2020) bol tiež plný hitov, najviac však zarezenovala skladba Magic. Uvidíme, ako sa bude dariť tejto novinke! V Dobrom rádiu ti z nej hráme už aj druhý oficiálny, rovnomenný, singel Tension.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame