Má Avril Lavigne nového chlapa?! Veď sa mala vydávať!

Obľúbená kanadská speváčka sa opäť vrátila do rozhlasového éteru skladbou I Am A Mess. No všetko nasvedčuje tomu, že sa do jej života vrátila aj láska. A krátko po tom, ako odvolala zásnuby s Modom Sunom!

Podľa vrabcov na streche by sa mala Avril stýkať s raperom, ktorý kedysi randil aj s takými kráskami ako Kylie Jenner, Blac Chyna a ďalšími. Šípiš dobre, je ním Tyga! Špekulácie sa začali objavovať krátko po tom, ako dvojica spoločne dorazila jedným autom na narodeninovú oslavu Leonarda Di Capria, ktorá sa konala pred pár dňami v Paríži.

Obaja boli oblečení v čiernom outfite a svojimi osobnými strážcami boli eskortovaní priamo do klubu, medzi ostatných hostí. Ako prvý vystúpil z auta Tyga, po pár sekundách ho nasledovala samotná Avril. Tá bola pritom ešte pred pár týždňami zasnúbená, no vo februári si to so svadbou rozmyslela a exsnúbencovi vrátila prsteň. Mod nesie rozhodnutie Avril veľmi zle, na sociálnych sieťach sa netají svojím žiaľom a ako napísal: “Za jeden týždeň som prišiel o všetko. No budem sa snažiť pozerať stále dopredu, pretože všetko je súčasťou vyššieho plánu.”

Treba však podotknúť, že známy Tyga nemusí byť príčinou rozchodu tohto prominentného páru. Vzťahy hudobníkov sú totiž kvôli neustálym presunom “complicated”. Navyše, Avril bola s Modom posledné mesiace ako na hojdačke. No možno konečne našla toho pravého.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame