Na dosah má prvého Oscara, na konte už aj SuperBowl. Pozri si vystúpenie Rihanny, ktoré sa stane kultovým

Finále americkej Národnej futbalovej ligy (NFL) patrí k najsledovanejším televíznym prenosom v krajine. Značky sú ochotné zaplatiť astronomické sumy za reklamu, no divákov lákajú aj hudobné vystúpenia v polčase. Trinásťminútovú šou tento raz predviedla tehotná Rihanna.

Prvá speváčka, ktorá sa stala miliardárkou, sa na pódium vrátila po piatich rokoch a zapísala sa do histórie SuperBowl ako interpretka, ktorej sa dostalo takej veľkej cti ako napríklad The Weekndovi, Eminemovi, Shakire, Jennifer Lopez, Madonne, Britney Spears a mnohým ďalším.

Barbadoská speváčka ohúrila nielen svojím spevom, ale aj červeným outfitom, ktorý podčiarkol jej veľkolepý comeback. Hudobno-tanečnú šou odpálila Rihanna hitom Bitch Better Have My Monyey, nasledoval singel Where Have You Been a za sprievodu ohňostroja na nebi Rihanna zaspievala Only Girl (In The World).

Na záver vystúpenia dostala divákov do varu prelomovým hitmi Umbrella a Diamonds. Rihanna minulý týždeň silno uvažovala nad tým, ako a z čoho zostaví playlist na SuperBowl. “Sedemnásť rokov kariéry vtesnať do 13 minút je skutočne náročné. Mrzí ma, že sme niektoré piesne museli vylúčiť, ale som hrdá na to, čo sa nám podarilo pripraviť,” prezradila speváčka.

Sociálne siete momentálne zaplavili videá z jej vystúpenia, ktoré mnohé tehotné ženy považujú za veľmi nebezpečné. Vznášať sa vysoko vo vzduchu v druhom stave musí byť totiž aj poriadne náročné.

Celé vystúpenie Rihanny, ktoré bolo jej prvým verejným po dlhých piatich rokoch, si môžeš pozrieť nižšie. Dávaj pozor, aby sa ti nezatočila hlava!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame