Najočakávanejší film posledných rokov je čoskoro tu. Pozrite si trailer na druhého Avatara

Čakaniu je koniec.

Už iba mesiac a pár dní a čakaniu je koniec. Po dlhých trinástich rokoch by do kín malo doraziť pokračovanie hitu Avatar, ktorý patrí medzi najúspešnejšie filmy všetkých čias a odštartoval mániu 3D snímok. Novinka z dielne legendárneho režiséra Jamesa Camerona (Titanic, Čeľuste) sa dnes pripomína magickým trailerom.

Ukážka z filmu Avatar: Cesta vody ponúka monumentálnu hudbu, čarovné zábery a príbeh, v ktorom pôjde o všetko. Dej sa odohráva dekádu po udalostiach z jednotky, v ktorej kmeň Na’vi ubránil svoju planétu Pandora pred ľuďmi. Hlavnú úlohu opäť zohrá Jake Sully, ktorý sa pripojil ku kmeňu, našiel si lásku a založil rodinu.

Pandore aj teraz hrozí nebezpečenstvo od ľudí, pričom sa vracia aj záporák z jednotky – plukovník Miles Quaritch. Hlavným motívom má byť rodina a cesta vody, ako vraví aj jedna z postáv: „Cesta vody spája všetky veci. Pred tvojim narodením, aj po tvojej smrti.“ Avatar 2, v ktorom sa predstavia herci ako Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Sigourney Weaver a Kate Winslet, do kín prichádza 15. decembra tohto roku.

Zdroj: dobrenoviny.sk

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame