Neboli si sympatickí. Dnes ich spája nový podcast a tridsiatka na krku. Kicka a Luki

Obaja pochádzajú z toho istého žilinského sídliska. Obaja sú obľúbenými moderátormi Dobrého rádia. A ešte ich spája aj rovnaký vek. Náhoda? My si myslíme, že nie. Vypočuj si prvú epizódu ich nového podcastu 30 NA KRKU a spoznaj hlasy nášho rádia inak.

Čo všetko prináša a odnáša život pred i po 30. roku života? Je to len o zásnubách, svadbách, rozchodoch, hypotékach, prvých deťoch? Nie, je tam toho oveľa viac! Zrazu stojíme tvárou v tvár skutočnému životu, no ešte stále si môžeme dovoliť to povestné šibalstvo v očiach. A presne s tým svojím sa pred mikrofón posadila aj naša Kicka z rannej šou. “V našom novom podcaste 30 na krku sa nájde nejeden poslucháč a verím, že naše jednotlivé epizódy mu vyčaria úsmev na tvári či už za volantom, alebo pri akejkoľvek inej činnosti. Skromne si myslím, že je to #DobryPodcast,” hovorí na adresu prvej epizódy vždy optimisticky naladená moderátorka.

Nápad na jedinečný smalltalk dvoch tridsaťročných ľudí skrsol v Lukiho hlave. “Obsah epizód žijem každý deň. A viem, že i mnohí ďalší. S Kickou sa kamarátime od tínedžerských čias a našiel som v nej skvelú parťáčku na to, aby som sa s ňou mohol podeliť o svoje radosti a starosti. Ona urobila to isté.”

So vzájomnými sympatiami to však nebolo vždy také ružové. Rivalita žilinských stredoškolákov neskôr prerástla do úprimného priateľstva. Vypočuj si prvú epizódu podcastu 30 na krku už teraz a dozvieš sa oveľa viac. Vypočuj si podcast nižšie, a nezabudni dať odber na Spotify.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame