Nemala za čo tankovať, dnes je speváckou hviezdou. Ava Max má nový album a chuť do tvorby

Pred pár rokmi žila na hranici chudoby. Nehanbí sa za toto ťažké obdobie svojho života, verejne dokonca hovorí o tom, ako sa modlila za slávu a zlepšenie životných podmienok pre svoju rodinu. Vzápätí prišiel singel Sweet But Psycho a život Avy Max sa zmenil. Teraz prichádza s druhým štúdiovým albumom Diamonds & Dancefloors. 

Ide o dance-popový album so 14 skladbami. Albánsko-americká popová speváčka sa vracia ku svojim charakteristickým elektro-popovým melódiám so syntetizátormi 90. rokov a nádychom disca. Zároveň tsvetu priznala svoje temné obdobie spred piatich rokov. “Nikto to nevie, ale ja som sa psychicky zrútila,” hovorí. Kľakla si na kolená a začala sa modliť, hoci nie je pobožná. “Bože, prosím, ak počúvaš, musím zaplatiť za benzín. Mojim rodičom chcem kúpiť dom. Chcem len pomôcť ľuďom, ktorých milujem, a chcem vystupovať na veľkých pódiách, chcem mať fanúšikov a aby sa ľuďom páčila moja hudba. Ak pieseň Sweet But Psycho neurobí s mojou kariérou nič, tak končím,” spomína, ako kričala z plných pľúc.

 Max si pamätá, že začala plakať, ale rýchlo vstala, utrela si tvár a povedala si: “Preboha, dievča, daj sa dokopy.” Našťastie ju vesmír vypočul a ona odvtedy valcuje hitparády so všetkými jej hitmi. Začiatkom januára prišla s piatym singlom s názvom One Of Us a vo februári plánuje vydať ďalší Cold As Ice z nového albumu.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame