Neriešia svoje egá. Vypočuj si NOVINKU od Majselfa, Refewa a Jaroslava Oláha

Po skladbe Farby, v ktorej sa spevácky nečakane objavila aj manželka rapera, nám Majself prináša tentokrát prevažne mužský vibe v skladbe Iba ja. Na tracku mu hosťujú hudobní kamaráti z Čiech – Refew a Jaroslav Oláh. Skladba nie je o mužskom egu ako sa na prvý pohľad zdá, ale ide o čisto mužský manifest za svoje osobné hodnoty, ako byť správnym mužom nielen pre svoju polovičku, ale pre seba samého!

O tom, že Majself je na scéne ako doma, vieme podľa každej skladby, ktorú vypustí medzi ľudí. Len nedávno vydal skladbu, ktorú už mal dlhšie v šuflíku a tentokrát sa jeho žena prejavila nielen vizuálne, ale aj svojim hlasom v songu Farby.

Úplne túto romantickú linku svojich skladieb preťal novinkou, ktorá znie na prvú ako mužská hymna za svoje hodnoty. To celé podčiarkli jeho najbližší hudobní kamaráti raper Rafew, spevák Jaroslav Oláh a ako inak o melodickú linku sa postaral jeden z najlpších slovenských producentov Fillipian. “Táto skladba nie je o našich egách alebo o tom, že sa chceme ukázať ako frajeri. Tento track nesie message, aby si išli všetci za svojim ako to cítia a nikto iný “iba ja” to vie dať do pohybu. Prešiel som si veľmi dlhú cestu, aby som bol tým mužom, na ktorého som patrične hrdý a iba ja, nikto iný nedal svoje ciele a sny do pohybu. Netreba sa vzdávať a netreba si určovať hodnotu niekym iným, iba ja poznám tu svoju”, hovorí Majself.

Okrem silnej textovej výpovede si chalani pripravili aj špeciálny vizuál, ktorý mal na starosti režisér Pierre Lexis, ktorý použil 3D efekty, najmä v pasážach, kde rapuje Refew. 

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame