Neuveríš, kto vyfúkol Mariah Carey vianočné prvenstvo 🎄

Skladba All I Want For Christmas Is You oslávi v roku 2024 tridsiate výročie od vydania. Každoročne je neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Pravidelne boduje v hranosti, no tento rok ju z prvého miesta zosadila chlapčenská skupina. Jej plagáty viseli v nejednej dievčenskej detskej izbe. Ktorá to je?

Hovorí sa, že americká speváčka Mariah Carey nemusí už vydať žiadny nový singel. Vďaka legendárnej vianočnej skladbe si každý rok prilepší o taký balík peňazí, ktorý jej zabezpečí život na celý rok dopredu. Keďže ide o jeden z najpredávanejších singlov všetkých čias, predalo sa cez 15 miliónov kópií a znie z každej strany už od novembra, pravdepodobne to nebude klebeta. Jej napísanie pritom trvalo iba 15 minút a nahratá bola počas horúceho letného augustové dňa roku 1994.

Doteraz atakovala prvé miesta rebríčkov hranosti vždy vo vianočnom období, no magazín Billboard uvádza, že tento rok patrí prvenstvo kapele Backstreet Boys, ktorá ohlásila veľkolepý comeback. Lepšie obdobie na návrat si chlapci nemohli vybrať. Skvelým ťahom bol aj výber ich návratového singlu. Tiež stavili na vianočnú klasiku, skladbu Last Christmas od kapely Wham!. Naposledy atakovali vrcholové pozície hitparád v roku 1999, a to so skladbou I Want It That Way.

Aby toho nebolo málo, AJ, Howie, Nick, Kevin a Brian prišli s celým vianočným albumom! Vydaný bol v polovici októbra, volá sa A Very Backstreet Christmas a ľudia z neho šalejú. V Dobrom rádiu si môžeš vypočuť všetky obľúbené vianočné skladby, a to bez rozdielu.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame