NOVINKA od Ronie ťa rozpáli! Pripomeň si iskru LETNEJ lásky

Keď sa povie meno Ronie,  určite sa ti vybavia hity ako 2004, Lonely, Aaliyah, V Búrke. Skladby, ktoré sú inšpirované baladami z obdobia nultých rokov nového milénia čoskoro dostanú aj ucelenú podobu v zhmotnenom albume. Tentokrát v refréne skladby (lonely nights) nájdeme aj odkaz na jej staršiu pieseň Lonely, na ktorej jej hosťuje Dominika Mirgová.

Samotný track sa nesie  v štýle Latin pop , ktorý tanečné dotvárajú Zuzana Sluková, spoluchoreografka na tomto klipe a je členkou známej skupiny LADYLICIOUS.  Kristína Bekeová, Nikola Kvetková, Lenka Klimentová.  So Zuzkou spolupracujem od klipu 2004 a neviem si ju vynachváliť mame velmi podobne zmýšľanie dokonca toto je už druhý videoklip kde sme spoločne tvorili finálnu choreografiu. Baví ma tento proces tvorby. Tentokrát som klipom aj tancom chcela vystihnúť emocie z leta a letnej lásky. Je tam cítiť túžba, vášeň, aj napätie. Presne o tom je aj pesnička s kým si. O iskre medzi dvoma ľudmi, ktorí sa nejako stsle míňajú no citia to napätie medzi nimi. Všetci sme si týmito pocitmi prešli, niektorí aj prechádzajú. Ten pocit napätia keď ešte nevieš na čom si. Presne o tomto to celé je,” hovorí Ronie.

Okrem hercov má speváčka v klipe aj svojich najbližších kamarátov, kde atmosféru dotvára ľadové osvieženie Mrož, ktorú Ronie predstavila po vizuálnej stránke od jedného z najuznávanejších režisérov hudobných klipov, Martina Miku z Illuminate. Nanuky, ktoré pozná každý z nás je práve vo svojej bezlaktózovej a vegetariánskej podobe pre Ronie to najlepšie letné osvieženie, keďže len nedávno riešila opäť, že cez leto také niečo chýba. O hudobnú produkciu a mix master sa postaral jej dvorný hitmaker Maxo Šrámek. 

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame