Novinku od Adama Ďuricu musíš mať vo valentínskom playliste!

Talentovaný spevák a skladateľ z Hlohovca prichádza tesne pred sviatkom zaľúbených s novým singlom Pohľad pre bohov. Autorom textu je Peter Riava, hudbu má v rukách samotný Adam. Spolu s novinkou zverejnil Ďurica aj videoklip. Pozri si ho!

Autor mnohých hitov sa naďalej obklopuje skúsenými textármi a hudobníkmi. Na novom singli s ním okrem Petra Riavu spolupracoval aj Oskar Rózsa. “Nebudem sa už opakovať, ale stále sa snažím vo svojej tvorbe posúvať, hľadať niečo nové, čo by aj mne mohlo pomôcť otvárať a vidieť nové horizonty v hudbe, preto sme oslovili Oskara Rózsu. Poznáme sa, ale nikdy sme spolu nerobili,” hovorí spevák na margo spolupráce. “Adam je pravdivý umelec. Robiť s ním je radosť, inšpirácia, zábava. Držím mu palce na jeho ceste,” pridáva sa producent piesne.

“Videoklip sme natáčali v Prahe spolu s Jakubom Mahdalom, ktorý k skladbe doplnil pokračovanie príbehu. Už sme spolupracovali na ďalších mojich skladbách. On sám je hudobníkom, preto mám rád jeho prístup nielen k skladbe samotnej, ale aj k práci, ktorá je naozaj veľmi profesionálna,” dodal spevák. 

Ďalšou novinkou v Adamových spoluprácach je fotenie, ktoré mal tentoraz na starosti renomovaný fotograf Ondřej Pýcha. “Adam je jeden z tých umelcov, s ktorými som chcel spolupracovať. Sledujem jeho tvorbu a tiež aj jeho kapely. Mám rád jeho energiu na pódiu a to bol jeden z faktorov, ktorý som chcel z neho na našej ‘foto session’ dostať. Obaja máme radi podobnú hudbu, je veľmi fotogenický a to sa nám, verím, podarilo dostať do výslednej podoby,” hodnotí spoluprácu Pýcha. 

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame