Novinku od Alye ti hráme EXKLUZÍVNE ako prví! Po skladbe Máš ma prichádza nová hviezda so singlom Sorry

Debutový singel zarezonoval v našom éteri a ideme si ho doteraz. V ušiach nám už ale znie nový nádejný hit, v ktorom nič neľutuje. Do slovenského éteru sme ho pustili exkluzívne iba my. A to už pred pár dňami.

Alya sa stala súčasťou Illuminate presne pred rokom, a to vďaka projektu, v ktorom hľadali mladé talenty. Od prvého okamihu všetkých zaujala, čoho dôkazom je aj jej pilotný počin Máš Ma. Z Dobrého rádia však už poznáš aj skladbu Sorry.

Chytľavá novinka dnes oficiálne vychádza rovno aj s vizuálom, ktorého režisérom je Martin Miko z Illuminate. Vo videoklipe si zahral aj obľúbený mladý herec Martin Klinčúch, ktorý je známy najmä z televíznych obrazoviek a žiadaných seriálov.

Pod hudobnú tvorbu sa podpísal producent Matej „Maxo“ Mikloš. „Pieseň SORRY má symbolizovať akúsi poslednú výpoveď, rozlúčku s človekom, ktorý nám svojim konaním v minulosti ublížil, v danej chvíli si to neuvedomil a po určitej dobe by chcel tieto činy oľutovať a vrátiť veci späť, do pôvodného stavu, avšak to už viac nie je možné. SORRY je pretozároveň aj o nastavovaní si pevných hraníc a vážení si svojej vlastnej hodnoty a dôstojnosti.“ prezradila ALYA.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame