O týchto deviatich celebritách ste ani netušili, že niekedy spolu tvorili pár

Pred rokmi to iskrilo medzi dvojicami, o ktorých by ste to možno nikdy nepovedali.

Tom Cruise a speváčka Cher

Instagram will load in the frontend.

Tento vzťah ostal dlho skrytý pred očami verejnosti. Pár sa dal do kopy v 80 rokoch, keď bola Cher na vrchole slávy a Tom, naopak, rozbiehal svoju kariéru. Herec je od nej o 16 rokov mladší. Speváčka sa k romániku priznala až po rokoch v šou s Andy Cohenom. Cher ho dokonca umiestnila do prvej päťky jej najlepších milencov a hneď na to dodala, že „nie je to dlhý zoznam, ale za to kvalitný.“ Potom dokonca priznala, že bola do Toma Cruisea zaľúbená až po uši.  

Mila Kunis a Macaulay Culkin

Foto: Youtube/Entertainment Tonight

Herci tvorili pár v období od 2002 do 2011. V čase, keď sa dali do kopy, mala Kunis 18 rokov a Culkin o tri roky viac. Kunis ho neskôr označila za človeka, s ktorým vlastne vyrastala. Prežili spolu vzostupy aj pády a boli si oporou. Doteraz nikto nepovedal, čo bolo príčinou ich bolestného rozchodu, Mila však všetko zobrala na seba.

Cameron Diaz a Justin Timberlake

Foto: Youtube/robott77

Už pri ich prvom stretnutí lietali iskry všade okolo. Justin Timberlake bol vtedy členom chlapčenskej skupiny NSYNC a Diaz ho hneď po ich zoznámení sprevádzala na turné s Christinou Aguilerou. Chodili spolu štyri roky. Rozišli sa v roku 2007 a v spoločnom vyhlásení uvideli, že „sme sa rozhodli ukončiť romantický vzťah, bolo to vzájomné rozhodnutie a aj naďalej sa máme radi ako priatelia, rešpektujeme jeden druhého.“  

Cindy Crawford a Richard Gere

Instagram will load in the frontend.

Dvojica sa stretla na grilovačke v dome ich spoločného priateľa. Cindy mala vtedy len 22 rokov, Gere 39, ale ich láska prekonala aj tieto rozdiely. V roku 1991 sa aj vzali a o štyri roky na to ohlásili rozchod. „V 22 rokoch som bola ochotná ešte povedať, že dobre, budem ťa nasledovať. Ale potom som pochopila, že nechcem niekoho len nasledovať, ale niekedy aj viesť a niekedy chodiť aj bok po boku,“ povedala modelka o dôvodoch, prečo im to nakoniec nevyšlo.

Ryan Gosling a Sandra Bullock

Foto: Youtube/CelF

Aj napriek 16-ročnému vekovému rozdielu sa do seba zahľadeli na natáčaní filmu Vražda podľa plánu. Krátko po skončení natáčania začali spolu v roku 2002 chodiť. Ich vzťah síce dlho nevydržal, ale Gosling na Sandru Bullock nepovedal jediné zlé slovo. Dokonca ju aj v neskorších rozhovoroch označil za jednu z najlepších partneriek, aké kedy mal. Povedal to však ešte predtým, ako stretol svoju terajšiu manželku Evu Mendes.

Sarah Jessica Parker a Robert Downey Jr.

Foto: Youtube/Entertainment Tonight

Táto dvojica spolu randila dokonca sedem rokov. Až v roku 2008 hviezda Iron Mana Robert Downey Jr. priznal, že veľkú úlohu v rozpade ich vzťahu zohrala jeho prílišná záľuba v drogách a alkohole. „Rád som si vypil a mal som problém aj s drogami. Sarah Jessicy sa to vôbec netýkalo, ona bola od týchto vecí na míle vzdialená. Snažila sa mi pomôcť a vždy ju potom nahnevalo, keď som sa nedokázal ovládať,“ priznal herec v rozhovore pre Parade.

Jennifer Lopez a Puff Diddy

Instagram will load in the frontend.

Speváčka Jennifer Lopez chodila s raperom Puff Diddym asi rok a pol. Diddy ju v jednom z rozhovorov označil za bezpochyby jednu z najväčších lások v jeho živote. Aj napriek tomu jej však bol neverný a to bol aj dôvod prečo sa v roku 2001 rozišli.

Janet Jackson a Matthew McConaughey

Táto romanca trvala tak krátko, až to obaja ťažko označujú za vzťah. Stretli sa v roku 2002 na odovzdávaní cien Grammy. „Vymenili sme si dobrú hudbu, je to veľmi milá dáma, je to zlatíčko, ale nechodíme spolu, sme len priatelia,“ komentoval ich vzťah McConaughey. Jackson potom po rokoch dodala, že to medzi nimi trvalo len chvíľku, a preto váha, či to vôbec označiť za vzťah.

Brad Pitt a Gwyneth Paltrow

Instagram will load in the frontend.

Vzťah týchto dvoch hercov bol skutočne vážny, o čom svedčí aj fakt, že ju Pitt požiadal o roku a zasnúbili sa. V roku 1997 však ohlásili prekvapivý koniec. Roky sa nevedelo, čo bolo príčinou konca ich dobre smerujúcemu vzťahu. Až v roku 2015 Paltrow v rozhovore vysvetlila, že „bola som ešte dieťa a vôbec som nebola pripravená na taký vzťah. Brad bol pre mňa až príliš dobrý.“

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame