Od hitov Drivers License a Good 4 You uplynul už nejaký ten čas. Fanúšikovia Olivie Rodrigo sa tento rok dočkajú novej hudby

Debutový album SOUR vyšiel v máji 2019, následné koncertné turné hudobní kritici tiež vychválili do nebies, a preto všetci netrpezlivo čakajú na novinky od tejto mladej americkej speváčky.

V Dobrom rádiu máme dobré správy radi, a preto nás potešila informácia, že Olivia Rodrigo pripravuje novú hudbu. Dokonca nie je skúpa na slovo, máme detaily! V novom dokumente streamovacej služby Disney+ s názvom driving home 2 u povedala, že nové skladby zverejní ešte tento rok.

“Som nadšená z toho, čo nás tento rok čaká. Teším sa na novú hudbu, ktorú rok 2023 prinesie. Posielam vám veľa lásky,” povedala v dokumente Olivia. Pre magazín People následne potvrdila, že albumom SOUR uzatvorila jednu životnú éru, takže v ňom bolo veľa nostalgie. Teraz je plná energie a nových nápadov.

V súčasnosti sa veľa diskutuje o tom, s kým bude na novom albume a novej hudbe Olivia spolupracovať. V kuluároch sa hovorí o Taylor Swift aj o Conanovi Grayovi. Určite nás sleduj, počúvaj a dozvieš sa všetko v pravý čas!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame