Piatkové popoludnie plné PRIATEĽOV. Dobré rádio ti prináša NOVÚ ŠOU Friendzone s YAELOM!

Yaela ti vždy hráme ako prví. Ale dáme ti ho ešte viac! Nová talkshow Friendzone štartuje už v piatok 6. októbra o 17ej! Prvým hosťom bude Ronie.

Hosťami novej talkshow budú priatelia, kamaráti, kolegovia a zaujímaví ľudia z bezprostredného okolia Yaela a sveta mladých ľudí. „Ako spevák mám k rádiu blízko, ponuku z Dobrého rádia som preto prijal okamžite. Teším sa, že aj ja môžem prispieť k šíreniu dobrej nálady a vďaka veselým zážitkom mojich hostí šíriť do éteru radosť a smiech. Koncept šou je postavený na rozhovore s mojimi blízkymi ľuďmi, o ktorých si myslím, že by ich mohli lepšie spoznať aj poslucháči Dobrého rádia,“ povedal o príležitosti samotný Yael.

S Ronie si Yael rozumie aj mimo hudobného sveta. Čo všetko bude ochotná Yaelovi prezradiť?

Ten naďalej bude najmä spevákom, do pozície moderátora sa stavať nechce.  „Pred mikrofónom budem stále tým istým Yaelom. A najmä kamarátom mojich hostí. Friendzone bude akýmsi stretnutím dvoch blízkych ľudí, ktorí sa rozprávajú na témy, ktoré ich spájajú. Dovolíme pritom vstúpiť poslucháčom Dobrého rádia do nášho sveta,“ dodáva Yael.

Talkshow Friendzone sa bude v premiére vysielať na frekvenciách Dobrého rádia každý pracovný piatok po sedemnástej hodine, trvať bude 60 minút. V repríze si ju môžeš naladiť v nedeľu pred obedom, po 11.00 hod. Talkshow taktiež bude vychádzať aj ako podcast na všetkých obľúbených audio platformách.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame