Po Harrym svojím výzorom prekvapuje ďalší exčlen One Direction. Čo to má s lícami?

Na módne výstrelky Harryho Stylesa sme si už zvykli. Mnohí sa ním dokonca nechávajú inšpirovať. Vychádza to stále lacnejšie, ako keby sme si mali brať príklad od Liama Paynea. Svet špekuluje o tom, či podstúpil plastickú operáciu a koľko za ňu zaplatil.

Od roku 2010 sme mohli všetci sledovať, ako sa z chlapcov postupne stávajú muži. Členovia britskej kapely One Direction pobláznili hlavy dievčatám po celom svete a mnohé z nich sú im verné aj v súčasnosti, sedem rokov po rozpade.

Sólové kariéry im pristanú a každému sa darí výborne, no pozornosť tieto dni vzbudil najmä Liam Payne. Ten sa na ukázal na premiére dokumentárneho filmu All Of Those Voices a ľudia neverili vlastným očiam. Črty jeho tváre sa totiž výrazne zmenili. Veď posúď.

Internetom sa hneď začali šíriť dohady a fámy o zákrokoch, ktoré “zaručene” musel Liam podstúpiť. “Vidím to na operáciu nosa, výplň pier, lícne implantáty, implantáty v brade, osekanie lícnych kostí,…”, uvádza sa v jednom z mnohých komentárov.

Vynovený spevák zatiaľ neodpovedal na otázky, či podstúpil estetický zákrok. Nešetril však ováciami na svojich bývalých kolegov a na každého je viac než hrdý.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame