Poznáme termín štartu druhej série kultového seriálu Wednesday!

Osem dielov seriálu, ktorého hlavnou hviezdou sa stala Jenna Ortega, fanúšikovia pohľadom doslova zjedli v rekordne krátkom čase. Je preto pochopiteľné, že Netflix nerobil drahoty a rozhodol sa natočiť aj pokračovanie.

Snáď nie je medzi nami osoba, ktorá by nepoznala príbeh rodiny Addamsovcov a Wednesday. Rovnako už medzi nami nie je človek, ktorý by nezaregistroval tanečné video zo seriálu streamovacej služby Netflix v podaní talentovanej Jenny, ktorá stvárňuje práve mladú Wednesday. Stalo sa doslova virálnym a séria pod taktovkou fenomenálneho režiséra Tima Burtona pobláznila celý svet tiež.

Mnohí boli schopní pozrieť si celú prvú sériu v priebehu dvoch dní a teraz netrpezlivo čakajú na to, ako sa bude príbeh Wednesday a jej spolužiakov z Nevermore Academy vyvíjať ďalej. Už začiatkom roka tvorcovia seriálu potvrdili, že urobia všetko pre to, aby druhá séria bola čo najskôr.

S natáčaním nových dielov sa síce ešte nezačalo, no pre lepšiu predstavu si môžeme dátum príchodu druhej série ľahko vypočítať. Prvé časti sa točili v Rumunsku medzi septembrom 2021 a marcom 2022, na stream Wednesday dorazila v novembri 2022. Všetko nasvedčuje tomu, že nové diely budú k dispozícii už v roku 2024.

Nezabúdaj, že aktuálne informácie zo sveta filmov a seriálov si môžeš vypočuť každý štvrtok v Dobrej šou, v Movie Night s Katkou!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame