Pre fanúšikov spraví všetko. Adam Ďurica precestuje tisíce kilometrov

Nezaháľa. Adam Ďurica sa teší veľkej popularite nielen na Slovensku, ale aj v susedných Čechách. Preto začína s koncertovaním už vo februári. Tešiť sa môžeme aj na nový album!

Koncerty v Čechách a na Slovensku sa začínajú už 4. februára v Litvínove, ďalšími zastávkami vo februári budú Plzeň (10. 2.), Kováčová (11. 2.), Jablonec nad Nisou (16. 2.), Nové Mesto nad Váhom (24. a 25. 2.). Adam s kapelou sa predstaví aj v Prahe (6. 4.) a Bratislave (21. 6.). “Už minulý rok sa to začalo a som rád, že tento trend pokračuje, aj keď občas musíme zvládnuť presuny z Liberca do Humenného. Ale dali sme to a ideme ďalej aj v novom roku, už sa na to tešíme,” povedal nám Adam.

Okrem toho sa rodák z Hlohovca venuje nahrávaniu nových skladieb, ktoré chystá na svoj nový album. “Album Naše hriechy vlastne vyšiel už pred rokom, takže je na čase prísť opäť s niečím novým. Koncept je jasný, niektoré skladby sú aj nahraté, a dokonca k novinke ideme točiť ešte koncom januára klip. Takže nepotrvá dlho a budete počuť aj novú pieseň. Zatiaľ sme pripravili ďalšie skladby zo série Birdland live session, a to Fúkame a Pravdupovediac. Nahrávali sme ich naživo tak, ako keby sme ich hrali na koncerte. Týmto aj všetkých na koncerty srdečne pozývam,” dodáva Ďurica.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame