REAKCIA Yaela na klebety. To je novinka PLAMEŇ

Nový singel je úprimnou výpoveďou po textovej aj vizuálnej stránke. Prostredníctvom textu totiž spevák reaguje na nedávne udalosti. Videoklip je metaforickým znázornením zranení a pádov, s ktorými sa človek musí naučiť žiť a dokázať čeliť vonkajším tlakom a neprávostiam.

Singel Plameň je oficiálnou predzvesťou debutového albumu. Ten poteší fanúšikov ešte tento rok. Nový album prinesie množstvo prekvapení v podobe žánrovej rozmanitosti a zaujímavých, nielen slovenských hudobných spoluprác. „Som nesmierne rád, že sa nám podarilo tvrdou prácou v uplynulých mesiacoch a dňoch, ktoré neboli naozaj ľahké niečo veľké a krásne, čím môžem potešiť svojich fanúšikov. Touto cestou by som rád oznámil, že koncom roka 2023 vydávam svoj prvý debutový album,“odkazuje Yael.

Novinku PLAMEŇ hudobne spracoval producent Matej „Maxo“ Mikloš. Autorom klipu je Martin Miko z ILLUMINATE. „Verím, že skladba Plameň mnohým otvorí oči a možno pomôže uvedomiť si, že násilie plodí iba násilie. Toto určite nie je moja cesta! Jeden starý biblický text, ktorý dokonalo vystihuje celú situáciu a súčasne aj môj postoj hovorí, že: Kto do teba kameňom, ty do neho chlebom,“ uzatvára YAEL.

Yaela je v našom éteri ešte viac! Každý piatok po 17. hodine si totiž môžeš vypočuť jeho talkshow FRIENDZONE. Ak ju nestihneš v premiére, šancu na reprízu máš v nedeľu, po 11. hodine. Prípadne si pusti FRIENDZONE ako podcast.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame