Rihanna dnes po 6 rokoch vydáva novú pesničku Lift Me Up pre film Čierny panter: Wakanda navždy!

Pieseň vznikla na počesť zosnulého herca Chadewicka Bosemana, ktorý stvárnil hlavnú postavu filmu čierneho pantera.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Fanúšikovia jednej z najúspešnejších snímok v histórii štúdií Marvel sa dočkali. Do kín už čoskoro zavíta pokračovanie filmu Čierny panter. Jeho slávnostná premiéra sa konala v stredu večer v Los Angeles.

Očakávaná udalosť sústredila na červenom koberci takmer všetkých hrdinov filmového hitu, ktorý pred pár rokmi vzal útokom kiná a aj ich pokladnice a prekročil vo svetových zárobkoch hranicu miliardy dolárov. Premiéru druhého filmu však poznačila aj tragická smrť hlavného hrdinu, herec Chadewick Boseman, ktorý postavu čierneho pantera stvárnil, podľahol v roku 2020 rakovine a to zásadným spôsobom ovplyvnilo aj osud jeho postavy vo filme.

Známe herecké tváre ako Lupita Nyong’o, Angela Bassett či Letitia Wright a Michael B. Jordan spomínali na svojho obľúbeného kolegu a samotná snímka, ktorá by mala prísť do kín v prvej polovici novembra, vznikala takpovediac na jeho počesť.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Premiéry filmu sa zúčastnila tiež barbadoská speváčka Rihanna spoločne so svojim partnerom ASAP Rockym. Išlo o prvý spoločenský večer, na ktorý spoločne zamierili a tiež prvý event, na ktorom sa spoločne zúčastnili ako rodičia.

Zdroj: pagesix.com

Pesničku Lift Me Up zaraďujeme do nášho DOBRÉHO playlistu, tak počúvaj DOBRÉ RÁDIO a užívaj si aktuálne novinky spolu s nami! #NajnovšieHityHrámeAkoPrví

Zdroj: koktail.pravda.sk

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame