Rihanna dnes po 6 rokoch vydáva novú pesničku Lift Me Up pre film Čierny panter: Wakanda navždy!

Pieseň vznikla na počesť zosnulého herca Chadewicka Bosemana, ktorý stvárnil hlavnú postavu filmu čierneho pantera.

Fanúšikovia jednej z najúspešnejších snímok v histórii štúdií Marvel sa dočkali. Do kín už čoskoro zavíta pokračovanie filmu Čierny panter. Jeho slávnostná premiéra sa konala v stredu večer v Los Angeles.

Očakávaná udalosť sústredila na červenom koberci takmer všetkých hrdinov filmového hitu, ktorý pred pár rokmi vzal útokom kiná a aj ich pokladnice a prekročil vo svetových zárobkoch hranicu miliardy dolárov. Premiéru druhého filmu však poznačila aj tragická smrť hlavného hrdinu, herec Chadewick Boseman, ktorý postavu čierneho pantera stvárnil, podľahol v roku 2020 rakovine a to zásadným spôsobom ovplyvnilo aj osud jeho postavy vo filme.

Známe herecké tváre ako Lupita Nyong’o, Angela Bassett či Letitia Wright a Michael B. Jordan spomínali na svojho obľúbeného kolegu a samotná snímka, ktorá by mala prísť do kín v prvej polovici novembra, vznikala takpovediac na jeho počesť.

Premiéry filmu sa zúčastnila tiež barbadoská speváčka Rihanna spoločne so svojim partnerom ASAP Rockym. Išlo o prvý spoločenský večer, na ktorý spoločne zamierili a tiež prvý event, na ktorom sa spoločne zúčastnili ako rodičia.

Zdroj: pagesix.com

Pesničku Lift Me Up zaraďujeme do nášho DOBRÉHO playlistu, tak počúvaj DOBRÉ RÁDIO a užívaj si aktuálne novinky spolu s nami! #NajnovšieHityHrámeAkoPrví

Zdroj: koktail.pravda.sk

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame