S radami z Dobrej šou budete mať dobrý začiatok roka 2023

Máme za sebou prvý pracovný týždeň v roku 2023. Pre mnohých z nás boli uplynulé dni plné výziev a odhodlaní. Chceme sa lepšie stravovať, viac sa tešiť zo života, mať väčšiu finančnú rezervu,… Moderátori Dobrej šou Luki a Katka sa spojili s renomovanými odborníkmi, ktorí nám pomôžu začať nový rok presne podľa našich predstáv. A hlavne vydržať!

Koľko novoročných predsavzatí ste už stihli porušiť? Nebojte sa, nie je dôvod na paniku. 🙂 Možno ste na seba len príliš prísni. A možno ste na to išli po polnoci zle. Niekedy stačí zmeniť prístup a pohľad na vec. Zmeny sa potom do života zavádzajú oveľa jednoduchšie. Novoročný týždeň v roku naši moderátori využili na to, aby nám sprostredkovali tie najlepšie a najužitočnejšie rady týkajúce sa životných zmien. V Dobrej šou sme hneď v úvode roka mohli počuť aj motivátora Jerguša Holéczyho. Podľa jeho slov je v prvom rade dôležité zodpovedať si otázku, prečo si vôbec novoročné predsavzatie dávame…

Zacvičte s lenivosťou

Kondiční tréneri už vedia, že nápor v posilňovniach sa na prelome januára a februára opäť zmenší. Namotivovaní jedinci sa totiž zas a znova vrátia do svojej komfortnej zóny. Ale kde sa berú tí stáli klienti? 🤔 Prečo niekto vydrží cvičiť poctivo? Zmenu vo svojom centre badá aj tréner Patrik Kessl. Aj on však má pre nás užitočné triky a tipy, ako vstávať a cvičiť.

Zhrešia všetci

V pondelok nás čaká návrat do reality. V mnohých domácnostiach sa preto bude počas predĺženého víkendu dojedať posledné vianočné pečivo, na Troch kráľov sa zvykne hodovať tiež. Naše telo dostalo v uplynulých týždňoch zabrať. (Veď kedy ste boli po prvý raz na vianočných trhoch, ha?) Dobrou správou je, že zmena stravovacích návykov môže byť príjemná a dokonca chutná. 🥬 Vypočujte si výživového poradcu Michala Páleníka, ktorý si zo zemiakového šalátu naložil tiež!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame