Skupina No Name prišla s novou verziou svojej skladby “Ďakujem, že si”. Pozri na ten poetický klip!

Skupina No Name je na slovenskej hudobnej scéne už 26 rokov.

Výročie oslavuje koncertovaním, no rovnako aj novým singlom Ďakujem, že si 2022. “S každou novou sezónou, či sú to v lete festivaly alebo naše vlastné turné, zakaždým jemne meníme aranžmány skladieb tak, aby sme priniesli poslucháčom niečo nové, nejaký presah. A odkedy s nami hrá nový basák Pali Jakab, kapela má výraznú posilu aj na tomto poste. A práve takouto inováciou prešla aj naša “Ďakujem, že si”. Zahrali sme ju na jednom koncerte na Morave. Po koncerte prišiel za nami šéf hudby rádia z Brna, že to okamžite chce ako singel,” hovorí spevák Igor Timko.

Čo spomínaného šéfa z brnenského rádia tak nadchlo? Poď si vypočuť.

Prerábka piesne “Ďakujem, že si” predznamenáva jesenné vydanie toho najlepšieho, čo No Name za prvých 25 rokov kariéry vytvorili. Kapela totiž chystá “best of-ku”, a to v podobe vinylovej platne. Okrem výberovky navyše začala pracovať aj na novom albume a pripravuje tiež vlastné turné. V súčasnosti má kapela nabité koncertné leto a niekedy hrá aj šesťkrát za týždeň.  

“Sme v jednom kole už od 1. apríla. Tým, že sa koncerty za riekou Morava rozbehli už začiatkom jari a opatrenia s covidom sa v Česku uvoľnili rýchlejšie, sme koncertne aktívni už päť mesiacov. Po uvoľnení opatrení nastal oproti pandémii opačný extrém, teda, každý chce odohrať a zorganizovať všetko a hneď. Pre muzikantov je to síce dobrá správa, ale je to náročné. Sme teda sústredení a koncentrovaní tak, aby sme odohrali to, čo máme v kapelovom kalendári,” uzatvára Igor Timko.

foto: No Name
info: oficiálna tlačová správa

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame