Slovenka Miriam sa dala očkovať v kostýme Wonder Woman. Zdieľala ju Gal Gadot a okrem ochrany získala i slávu

Miriam sa na tretiu dávku vakcíny dostavila v kostýme Wonder Woman. Potom sa stalo niečo, čo nečakala.

Foto: Instagram/mrs.physiotherapist

Herečka Gal Gadot, ktorá sa preslávila najmä vďaka úlohe vo filmovom hite Wonder Woman, má na svojom Instagrame viac ako 70 miliónov fanúšikov. Jej posledný príspevok však poriadne prekvapil – zdieľala slovenskú cosplayerku, ktorá sa bola v ikonickom kostýme ženskej superhrdinky zaočkovať proti koronavírusu. Miriam Michalovičová dostala tretiu dávku vakcíny a okrem ochrany proti nebezpečnej chorobe jej to prinieslo aj slávu.

Instagram will load in the frontend.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Na postave Wonder Woman obľubujem jednu vec – aký neuveriteľný vplyv má na celý svet. Veľmi rada vidím, ako ju všetci máte radi a ako to ukazujete,“ píše Gal Gadot k zdieľaným fotografiám.

Fotku z očkovania zverejnila Miriam ešte pred mesiacom. Slávnu herečku v nej označila a až doteraz od nej nemala žiadnu odozvu. A potom to prišlo! Hneď po tom, ako sa ocitla na sociálnej sieti celosvetovej hviezdy, začali aj jej pribúdať stovky fanúšikov. Podľa portálu Refresher počet jej odberateľov za jeden deň narástol o dve tisícky.

Instagram will load in the frontend.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Ako zdravotníčka a slovenská Wonder Woman by som mala ísť príkladom, a keďže zdravie máme iba jedno, treba si ho chrániť,“ hovorí Miriam pre Refresher.

Aj na predchádzajúce očkovania sa túžila dostaviť kostýme, ale vtedy sa táto myšlienka nestretla s pochopením. Všetko sa zmenilo, keď sa na sociálnych sieťach rozšírila iniciatíva za podporu očkovania Spolupráca pre Slovensko. Vakcináciu vtedy svojim príspevkom bez nároku na akúkoľvek odmenu podporili desiatky osobností, ktorých na sociálnych sieťach sleduje veľké množstvo ľudí.    

Zdroj: dobrenoviny.sk

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame