Slovenský koncert IMAGINE DRAGONS prinesie šou na JEDINEČNOM pódiu

Trojdňový festival na vajnorskom letisku, kde vystúpia svetové hviezdy ako Imagine Dragons, The Killers, Jason Derulo, Jessie Ware, Martin Garrix či Hardwell, vypukne v Bratislave v piatok 18. augusta. Brány festivalu sa pre všetkých fanúšikov otvoria o 12.00 h a zatvoria v pondelok 21. augusta na pravé poludnie.

Na letisku v bratislavských Vajnoroch finišujú práce na príprave celého areálu. Fanúšikov festivalu čaká najväčšie koncertné pódium so strechou použité na Slovensku. Jeho šírka je 68 metrov, výška 18 metrov a hĺbka 40 metrov. Stavalo ho viac ako 80 ľudí počas štyroch dní. Jeho demontáž bude trvať dva dni.  Materiál a techniku na jeho stavbu priviezli v 22 kamiónoch. Rozloha areálu s parkovacími miestami Lovestream festivalu je vo veľkosti 100 futbalových ihrísk.

Festival pripravil okrem posilnenej mestskej hromadnej dopravy a vlakov stručný prehľad, ako sa dá na festival dostať kyvadlovou dopravou, autom, vlakom. Festival bude cashless. Pri vstupe dostane každý digitálnu peňaženku v podobe náramku, ktorým bude môcť platiť všetko na festivale. Kredit si môže dobiť aj vopred cez aplikáciu. Areál disponuje aj stanovým mestečkom. Viac ako 50 stánkov s jedlom a nápojmi uspokojí všetky chute.

Festival odštartuje v piatok o 15.00 h Kamrad, autor hitu I believe, ktorý sa predstaví po prvýkrát na Slovensku. Víkend plný najväčších svetových hitov ukončí svojou energickou šou v trvaní viac ako 100 minút kapela Imagine Dragons v rámci ich Mercury World Tour, ktorá začne o 22.00 h.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame