Slovenský SANTANA sa spojil s KALIM. Na skladbu NANANÉ sa namotáš

Gitarový virtuóz a spevák Dávid Bílek je späť s novinkou Nanané. Na pomoc si prizval hneď dve hviezdne hosťujúce mená, Petra Panna a Kaliho! O tom, že ide o jeho zatiaľ najchytľavejší song, svedčí aj to, že len 24 hodín po jeho vydaní sa okamžite umiestnil medzi trendy do TOP 10!

Mladý hudobník Dávid Bílek pochádza z Banskej Bystrice a len pred pár rokmi sa stal historicky prvým dvojnásobným absolútnym víťazom Slovenských konzervatórií v hre na klasickú gitaru. Zvíťazil v prvom ročníku Viva ulica v rámci projektu Viva Musica 2017 a za jeho úspechy mu bola ministrom kultúry udelená Cena sv. Gorazda. 

Vynikajúci gitarista sa zviditeľnil ešte ako talentovaný tínedžer v šou Česko Slovensko má talent  a neskôr aj v speváckej súťaží SuperStar, kde všetkým predviedol, že hra na gitaru je jeho veľkou vášňou. No okrem gitary však Dávid ovláda aj svoj zamatový hlas s ktorým koncertuje po celom Slovensku. Tak po skladbe “Blízko” sa predstavil trocha v rezkejšej polohe a celkový letný vibe tomu dotvára Kaliho part a streetové zábery v klipe, ktoré budia dojem dovolenkového moodu.

Na záver leta si vybral tému o vášni k dievčaťu, ktoré keď vidíš, tak znecitlivieš a si v nemom úžase, potom si už môžeš rovno spievať refrén začínajúci citoslovcom NANANÉ. “Je to klasicky príbeh o tom, keď zbadáš dievča ktoré ťa hneď dostane do kolien a nevieš z nej spustiť zrak. Všetko sa ti na nej páči a máš chuť ju spoznať a stráviť s ňou celý večer alebo aj život,“ vysvetľuje tému skladby Dávid.

O hudbu sa postaral DJ a dvorný producent Kaliho, Peter Pann. Ten aj navrhol, aby sa do skladby pripojil aj Kali, keďže Dávid hľadal dlho hosťa a Kalimu skladba sadla ako uliata. Vizuál vznikol po taktovkou režiséra hudobných klipov Martina Mika.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame