Staničným hlasom Dobrého rádia sa stal herec Michal Režný

Môžete ho poznať ako herca zo Slovenského národného divadla, z televíznych obrazoviek či ako pedagóga na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Najnovšie sa Michal Režný zhostil roly hlasu Dobrého rádia.  

Herec Michal Režný je známy z divadla či televíznej obrazovky, odteraz je aj staničným hlasom Dobrého rádia.

Či budete s Dobrým rádiom vstávať, alebo si ho zapnete v aute cestou domov z práce, jeho hlas neminiete. Michal Režný sa nám postaral o kompletný zvukový obal, takže jeho hlas je odteraz významnou zložkou identity Dobrého rádia. „Asi pred týždňom sme mali prvú skúšku, kedy sme spoločne hľadali cestu, prienik – niečo, čo by vyhovovalo manažmentu rádia a súčasne aj mne. Mám pocit, že dnes si to už rýchlejšie „sadlo“ a nabehli sme na tú správnu vlnu,“ prezradil po nahrávaní spomínaného zvukového obalu svoje prvotné dojmy Michal.

V priebehu niekoľkých dní dokázal Michal nahrať všetky nateraz potrebné zvuky, komentáre či zahlásenia. Napriek svojim skúsenostiam a talentu netajil, v čom by ho mohlo nahrávanie potrápiť. On si však dal na to veľký pozor. „Dnes sme nahrávali úvodný časovač typu „bola jedna hodina,“ „boli dve hodiny,“ „boli tri hodiny“… Človek sa veľmi rýchlo dostane do akéhosi stereotypu. Musí si však uvedomiť, že reálne prejde 60 minút, kým to niekto počúva. Takže sa musí nanovo naštartovať a predstaviť si, že je to super správa, je to dobrá správa, je tu nová hodina. Takže to musí ohlásiť ako novinu a nie ako niečo, čo je únavné,“ vyslovil s úsmevom. 

S hlasom Michala Režného sa poslucháči Dobrého rádia budú stretávať v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu a jeho úlohou je dať Dobrému rádiu osobitú povahu, s ktorou sa poslucháči rýchlo skamarátia.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame