Svet sa zaujíma o najnovší módny výstrelok Sama Smitha. V čom vlastne prišiel oblečený na BRIT Awards?

Šokuje. A rád. Ľudia ho za to buď oslavujú, alebo zatracujú. Jemu je to však jedno a dokazuje nám to nielen vo svojich ostatných videoklipoch. Sam Smith síce na ostatnom ročníku BRIT Awards žiadnu cenu nezískal, no už niekoľko dní plní stránky novín a okupuje aj sociálne siete.

Môže za to jeho čierny latexový kostým – akýsi nafukovací overal. Všetko naznačuje tomu, že má ísť o symbol srdca. 🖤 Limitovaná kombinéza pútala pozornosť viac než ktorýkoľvek iný outfit. Dnes už vieme, z ktorej dielne tento kúsok pochádza.

Reakcie na nový výstrelok talentovaného speváka sa rôznia. “Zbožňujem ten kostým! Konečne niečo, čo nie je nudné,” píše sa v jednom z mnohých komentárov. “Páči sa mi, že si sám sebou a robíš to, čo ťa robí šťastným a nie to, čo musíš,” znie ďalší. Našli sa však aj negatívne názory. “Čo má toto kur*a byť???”

Samotný spevák počas slávnostného večera pridal na Twitter status o tom, že ide o kúsok z dielne dizajnéra menom Harri. Toho Sam Smith kontaktoval iba päť dní pred živým prenosom s tým, že chce od neho kostým na červený koberec! “Bol som poriadne nervózny, bežne mi výroba kostýmov trvá päť týždňov, teraz som mal na to iba päť dní,” prezradil módny návrhár. Nejde však o novinku z BRIT Awards, Harriho kolekcia bola pôvodne uvedená už v roku 2019. No ako to už chodí, na dobré sa čaká…

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame