Takto sa to robí! Shakira novým hitom zabila dve muchy jednou ranou. Boduje na YouTube a svojmu ex posiela drsný odkaz

Ich rozchod šokoval svet. Jeden z najstabilnejších párov svetového šoubiznisu neustál neveru zo strany futbalovej hviezdy. Obľúbená kolumbijská speváčka pred svetom netajila, že má zlomené srdce, no dnes je situácia iná. S novým singlom Out Of Your League zomila rekord na YouTube. Za 24 hodín zaznamenala 63,5 miliónov videní! To však nie je všetko.

Je drsná! Svet dal Shakire nový prívlastok a treba povedať, že jej veľmi pristane! Shakira sa stala prvou hviezdou latino hudby, ktorá za 24 hodín dosiahla s novou skladbou na kanáli YouTube viac ako 63 miliíónov videní. Všetko zlé je na niečo dobré a v jej prípade to platí dokonale. Hviezda z južnej Ameriky sa v novom singli vysporiadala s rozchodom bravúrne!

Vzťah Piquého, hráča Barcelony aj Manchestru United, sa skončil po desiatich rokoch pre jeho neveru. Pár pritom patril medzi tie najstabilnejšie, so Shakirou má futbalista aj dve deti. Dnes však po jeho boku zaspáva 23-ročná Clara Chiá. Štyridsaťpäťročná spevácka hviezda sa však už z rozchodu spamätala a s argentínskym DJom Bizzarapom vypustila do sveta song, v ktorom, okrem iného spieva: “Vymenil si Ferrari za Twingo, Rolex za Casio,… Bola som mimo tvoju ligu, a preto si skončil s niekým, kto je ako ty…” Auvajs!

Shakira si v piesni neodpustila ani poznámku adresovanú “bývalej svokre,” ktorá je úradmi obvinená z neplatenia daní vo výške cez 14 miliónov eur. Pozor na ňu, vážení, Shakira hryzie!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame