Tamara Kramar sa objavila na najznámejšom bilborde sveta

“Podvedome bojujem, aby bolo jasné, že som tu sama za seba a nie je to iba privilégium,” vysvetľovala Tamara Kramar.

Tamaru Kramar, dcéru obľúbeného herca Maroša Kramára, v poslednom období spoznáva čoraz viac ľudí. Len 22-ročná speváčka a multiinštrumentalistka odštartovala svoju hudobnú kariéru, vydala niekoľko piesní a už 25. novembra vydá svoj debutový album s názvom Bachelor of Science. O jej talente sa dozvedeli aj za veľkou mlákou.

Zdroj: Instagram – @tamarakramar

Slovenskú muzikantku vybrali do celosvetovej kampane Spotify Equal, ktorej cieľom je zrovnoprávniť ženy v hudobnom priemysle. Na túto počesť sa Tamarina fotografia a jej tvorba dostala na desiatky metrov vysoký bilbord priamo na newyorskom Times Square.

Za reklamou stojí hudobný streamovací gigant Spotify, ktorý v rámci kampane Equal (Rovnocenní) bojuje za rovnaké podmienky mužov a žien v hudobnom priemysle. Okrem miesta v svetovom playliste Spotify EQUAL sa Tamara Kramar stala aj umelkyňou mesiaca a tvárou playlistu Spotify EQUAL CZ&SK. Spotify takto chce vybojovať rovnaké podmienky pre všetkých v hudobnom priemysle.

Zdroj: Instagram – @maroskramar

Začínajúca hviezda sa ocitla na najžiadanejšom reklamnom priestore, okolo ktorého denne prejde pol milióna ľudí. „Toto nebolo ani na mojom zozname prianí,“ priznala prekvapená Tamara Kramar. Na sociálnych sieťach jej pogratuloval aj jej otec. „Tamarka, gratulujem. Som šťastný a hrdý otec,“ odkázal herec Maroš Kramár, ktorý môže byť na dcéru patrične pyšný.

Tamara nie je len speváčka, ale aj študentka neurovedy s kognitívnou vedou v anglickom Brightone. Za týmito zložitými pojmami si môžeme predstaviť spojenie psychológie, filozofie, biológie či umelej inteligencie, ktorá mladú speváčku neprestáva fascinovať. So smiechom však priznáva, že ani jej slávny otec vlastne nerozumie tomu, čo študuje a stále sa jej na to pýta. „Ale teší sa,“ zdôraznila v minulosti v Teleráne Tamara, ktorá si chce vybudovať meno bez toho, aby využívala slávu svojho otca.

„Vybudovať si meno je ťažké v akomkoľvek biznise. Podvedome bojujem, aby bolo jasné, že som tu sama za seba a nie je to iba privilégium alebo povolanie dcéra. Má to veľa výhod, ale zároveň je pre mňa dôležité sa uistiť, že je to moja zásluha,“ vysvetľovala v podcaste Ženy ako my Tamara, ktorá dokazuje svoju šikovnosť celému svetu.

Zdroj: dobrenoviny.sk

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame