Táto megahviezda pôjde pod čepiec! Vyjde jej to po druhý raz?

Kým Shakira nedokáže prijať neveru svojho dlhoročného partnera, futbalistu Gerarda Piquého a vydala ďalší rýpavý singel, obrovskej hviezde z Veľkej Británie by mali čochvíľa zaza zaznieť svadobné zvony. O koho ide?

Počas udeľovania cien Grammy pritom speváčka spomínala na ťažké obdobie svojho rozvodu a na dopady, aké mohlo zanechať takéto odlúčenie na jej synovi Angelovi. Tí bystrí už určite vedia, že nadchádzajúcou nevestou by mala byť podľa dostupných informácií Adele!

Zásnubný prsteň dostala od svojho partnera Richa Paula ešte pred slávnostným večerom BRIT Awards. Poriadny kus kameňa na prste predviedla na červenom koberci a odvtedy ho má stále na ruke. Nečudo, že v Británii sa už šepká o dátume svadby.

Párik začal spolu chodiť v septembri 2021 a áno by si mali snúbenci povedať už toto leto! Adele a ani Rich Paul, ktorý je mimochodom exkluzívnym športovým agentom, oficiálne dátum sobáša nepotvrdili, no ako sa hovorí – bez vánku sa ani lístok nepohne. Nech je to akokoľvek, zaľúbenému páru držíme palce a prajeme veľa lásky!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame