Tieto fotky Lady Gaga z nového Jokera 2 musíš vidieť!

Pokračovanie kultového filmu v hlavnej úlohe s Joaquinom Phoenixom sa do kín dostane síce až v roku 2024, no celý svet je kvôli novým záberom Lady Gaga na nohách už teraz. Tá hrá Harley Quinn a čo zverejnená fotka, to úspech a kolaps internetu. Toto sú tie najlepšie momenty z natáčania.

Film dostal oficiálny názov Joker: à Folie Deux a už prvá zverejnená fotografia v médiách fanúšikmi filmov a hudby zamávala. Toto sú tie najnovšie. Harley Quinn sleduje Jokera, ako s radosťou tancuje na schodoch. Pred pár mesiacmi bolo oficiálne potvrdené, že pokračovanie bude muzikálom a všetci sme veľmi zvedaví, ako bude znieť táto scéna.

Zaujímavosťou je, že Lady Gaga bola pri točení jednej zo scén zachytená aj bez typického make-upu Harley Quinn. Pravdepodobne pôjde o jej účasť na súdnom procese. Čo povieš na tie kvetované šaty?

Pripomeňme si aj prvú fotografiu, ktorá zvalcovala internet. Lady Gaga je oblečená v typickom kostýme Harley Quinn. Fanúšikovia DC sa do obrázku doslova zbláznili. Červené sako, šachovnicová blúzka, minisukňa a dokonale ladiace punčochy. Perfektné!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame