Tomu neuveríš! Selena Gomez má randiť s týmto fešákom!

Hovorí sa, že bez vánku sa ani lístok nepohne. Preto je na každej klebete vždy kúsok pravdy. Najnovšie si vrabce čvirikajú o tom, že Selena Gomez sa mala bozkávať s bývalým členom One Direction!

Očití svedkovia tvrdia, že Selena Gomez, momentálne najsledovanejšia žena Instagramu – má 405 miliónov sledovateľov, sa mala v New Yorku bozkávať so Zaynom Malikom! Ruka v ruke dokonca mali vojsť do jednej z romantických reštaurácií v meste.

Podľa dostupných informácií sa tak malo stať len pred pár dňami, 23. marca, po desiatej hodine večer v mestskej štvrti Soho.

Selena pritom len pred pár dňami vo videu na Tik Toku uviedla, že je single a tento stav si užíva. Od roku 2021 je slobodný aj Zayn, ktorý sa vtedy rozišiel s Gigi Hadid, po šesťročnom vzťahu. Dvojicu pritom spája aj dvojročný syn Khai.

V minulosti sa už objavili náznaky možnej aférky medzi Selenou a Zaynom, dokonca ju z nevery mal upodozrievať aj samotný Justin Bieber! Ani Selena, ani Zayn sa však k podozreniam nikdy nevyjadrili. No možno sa to čoskoro zmení…

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame