TOTO sme POČÚVALI v roku 2023. Obľúbená streamovacia služba zverejnila rebríček

Najstreamovanejší album, interpret aj skladba. Spotify každoročne svojim užívateľom umožňuje zostaviť si personalizovaný rebríček. Sú ho plné sociálne siete, no takto to oficiálne vyzeralo na platforme podľa celosvetových údajov. Zaujímavosťou je, že jednotlivé kategórie ovládli ženy.

Na čele rebríčku najstreamovanejších interpretov na Spotify sa usadila americká speváčka Taylor Swift. O titul tak pripravila minuloročného kráľa hitparády Bad Bunnyho, čo je v hudobnom svete pozoruhodné. Na treťom mieste skončil The Weeknd. V Spotify Wrapped 2023 sa však neuplatnili len umelci, ale aj konkrétne skladby.

Medti tými najstreamovanejšími sú aj tie od Taylor, konkrétne Cruel Summer a Anti-Hero. Obe sa dostali do TOP 10, avšak neskončili v prvej päťke! Na prvom mieste medzi skladbami je pieseň Flowers od Miley Cyrus. Na krk jej dýcha SZA so skladbou Kill Bill, tretí skončil Harry Styles s hitom As It Was.

V rámci Spotify Wrapped 2023 si možno odsledovať aj najstreamovanejšie albumy. Tretím je album SOS od SZA. Aj v tejto kategórii sa objavuje Taylor Swift, ktorá skončila s platňou Midnights na druhom mieste. Najpočúvanejším albumom na platforme bol v roku 2023 Un Verano Sin Ti od Bad Bunnyho. A čo tvoj rebríček?

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame