Úloha otca mu veľmi pristane! Majself sa vyznáva svojmu synovi v novej piesni

Čakanie na album, ktorý vyjde už tento marec, spríjemňuje Majself svojim fanúšikom novým singlom.  V novinke “Hviezdy” posiela silný odkaz synovi, ktorý si ho má nájsť nielen v  budúcnosti, ale kedykoľvek bude potrebovať. Vo videoklipe použil režisér Pierre Lexis 3D vizualizáciu, ktorá celý vizuál preniesla do atmosférického priestoru.

Dnes je jasné, ako bude nový album Maselfa znieť. Aj z nášho éteru už poznáš skladby Cítim, Zrkadlá, Na dne. Ako je u neho zvykom, skladby obsahujú silný odkaz, ktorý podčiarkuje špecifickými vizuálmi. Nie je to inak ani pri jeho novinke “Hviezdy”, kde režisér použil efekt unreal engine pripomínajúci 3D animácie, ktoré sa využívajú v prepracovaných online hrách. Okrem použitých efektov sú v klipe lokácie z rakúskej či slovenskej prírody.

O hudobnú produkciu sa postaral opäť jeho dvorný producent Fillipian, v hlavnej úlohe sa predstavil jeho vlastný syn, len 11-ročný Nikolas. “Skladbu aj samotný videoklip som venoval svojmu synovi Nikolasovi, pretože chcem aby sa v živote vracal práve k tejto skladbe. Toto je odkaz –  skladba, ktorá je pre neho, a keď bude starší,  tak verím, že sa k  nej bude vracať . Ale je to aj pre všetkých tých, ktorí veria v svoje sny a idú si za nimi.  Lebo keď veríš svojim snom, máš všetko otvorené, pozeráš sa vpred a ideš si za svojimi hviezdami. Moje vpred bol a je môj syn Nikolas, ktorý je mojím splneným snom a v klipe symbolizuje tie moje hviezdy, ktoré ma posúvajú dopredu a odtrhávajú ma od vnímania tých zlých udalostí” , vysvetľuje symboliku a význam novinky Majself.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame