Veľká pocta pre Emmu Drobnú. Neuveríš, kto jej ponúkol spoluprácu

V slovenskom éteri momentálne boduje talentovaná speváčka so singlom Hawaii. Tento raz prichádza Emma s novou skladbou – Na pohrebe lásky. Návrh na duet prišiel od slovenskej legendy, Richarda Mullera.

Ten v októbri 2022 vydal nový album Čierna labuť biela vrana. Pozitívne ho prijalo množstvo fanúšikov Richardovej hudby a rovnako aj hudobní kritici. Po singloch Všetko je po starom, Zmeškaný hovor prichádza tretí singel spoločne s videoklipom ku skladbe Na pohrebe lásky. V skladbe spolu Richardom účinkuje práve aj Emma Drobná.

Autorom hudby je Ondřej Gregor Brzobohatý, text napísal Peter Uličný, réžie sa zhostil producent albumu Jan P. Muchow. “Bola to pocta, že so mnou chcel Richard spolupracovať. Človek sa z toho nesmie rozklepať a myslieť na to, aká legenda to je, aké skladby má. Bol som celkom nekompromisný i v tom, že som oslovil tých najlepších hudobníkov, akých poznám. Ondra Brzobohatý napísal hudbu k všetkým skladbám, fantastické texty napísal Peter Uličný. Ich úroveň je taká, že som nepočul toľko skvelých textov pohromade na jednej platni. Mám radosť, keď Richard hovorí, že je to jedna z jeho najlepších platní. Mám z toho dobrý pocit,” uvádza na margo spolupráce producent albumu aj režisér videoklipu Jan P. Muchow. “Láska je téma pre všetkých, nech už máte rád kohokoľvek. Richard aj tvorcovia klipu majú radi všetkých,” dodáva na záver.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame