VIDEO: Elton John to už nevydržal. Prekvapeným fanúšikom zaspieval novú skladbu ešte pred jej vydaním

Spevák v rovnakej reštaurácii predviedol aj svoj singel z roku 2021, ktorý vznikol v spolupráci so speváčkou Dua Lipou.

Spevák zaujal v jednej z francúzskych reštaurácií. — Foto: Instagram @eltonjohn / Instagram @yannstansen

Nie je to tak dávno, čo legendárny Elton John potešil fanúšikov informáciou o pripravovanom duete s hudobnou ikonou deväťdesiatych rokov Britney Spears. Dnes sa zdá, že oficiálneho vydania skladby „Hold Me Closer“, sa samotný hudobník nemôže dočkať. Len pár dní pred jej vydaním si odbehol zo svojej jachty, postavil sa pred plnú reštauráciu vo francúzskom Cannes a takmer celú skladbu zaspieval.

Ako uviedol portál Metro, hoci sa nedávno na sociálnych sieťach objavil krátky klip skladby, na ktorý fanúšikovia nedočkavo čakali, vymazali ho na základe nároku na autorské práva. Elton John preto vzal veci do vlastných rúk a pieseň zahral naživo, pričom obdivovatelia okamžite odhalili, že ide o pripravovanú novinku. Tá by mala uzrieť svetlo sveta už tento piatok.

Keďže britský spevák a skladateľ patrí k zástancom vynovenia svojich starších a menej známych skladieb prostredníctvom spolupráce s novými umelcami, spoločne s Britney Spears tiež prerobili prvých pár riadkov skladby „The One” a ikonický refrén skladby „Tiny Dancer” z roku 1971. Pre Britney to bude prvý singel po šiestich rokoch.

zdroj: https://www.instagram.com/p/ChmsgvAjY-_/

autor: Romana Mináriková, www.dobrenoviny.sk

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame