VIDEO: Policajt Maroš šokoval priateľku. Pred kolegami pokľakol a požiadal ju o ruku priamo na Nitrianskom hrade

Video okamžite získalo stovky a stovky lajkov a potešilo aj ľudí, ktorí párik nepoznali.

Poriadny doják zažili počas posledného dňa roku 2021 v meste pod Zoborom. Nitrianski policajti sa rozhodli, že natočia krátke video a nafotia pár fotiek zo silvestrovskej služby na Nitrianskom hrade.

Poď sa s nami odfotiť na hrad

Dopravný policajt Maroš zavolal aj priateľku Veroniku, nech sa na túto milú udalosť príde pozrieť a nech sa s nimi aj odfotí. Veronika chvíľu váhala, ale potom privolila. Ani len netušila, že si na tento okamih bude pamätať do konca života!

Varonika si obliekla červený kabát a pred bránami hradu zapózovala spolu s Marošom a jeho kolegami. “Ako sa mám tváriť, ako vy?” uisťovala sa pri fotení. Potom sa však stalo niečo neočakávané. Úplne stratila reč, keď ju Maroš odrazu vzal za ruku, pokľakol pred ňou a požiadal ju o ruku. 

Vezmeš si ma?

“Vezmeš si ma?” spýtal sa Maroš. “Áno,” vyjachtala šťastná Veronika. O chvíľu už budúci manželia ukazovali na kamery snubný prsteň, ktorý sa Veronika ligotal na prste.

Zábery z tohto šťastného okamihu zverejnili na svojej facebookovej stránke nitrianski policajti. “Marošovi a Veronike želáme veľa šťastia a nezabudnite na nás s fotkami zo svadby,” dodali Marošovi kolegovia.

Video okamžite získalo stovky a stovky lajkov a potešilo aj ľudí, ktorí párik nepoznali. “Prajem takéto krásne chvíle častejšie,” želala im na sociálnej sieti Vlasta. “Nádherné! Gratulujem a prajem veľa šťastia a všetko dobré v Novom roku,” zaželala Annamária.

VIDEO si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok:

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame