Vieme, kedy vydá Sam Smith nový album

Už dnes je jasné, že štvrtý štúdiový album britského rodáka bude plný sexu, erotiky, vášne, ale aj vyznaní. Dostal meno Gloria.

Aj z nášho éteru už poznáš jeden z dvoch pilotných singlov z nadchádzajúceho albumu. Veď najnovšie hity ti hráme ako prví. Po skladbe Love Me More sa fanúšikovia tešia z hitu Unholy, ktorá vznikla vďaka spolupráci s Kim Petras. Na albume Gloria, ktorý vyjde 27. januára 2023, však bude takýchto zaujímavých spoluprác viac.

Po Kim Petras sa čoskoro dočkáme skladieb s Edom Sheeranom, ale aj zaujímavého počinu s dvadsaťdvaročnou jamajskou speváčkou Koffee. Volá sa Gimme a vznikla na Jamajke. Okrem toho album Gloria vznikal aj v Londýne a Los Angeles.

Meno Gloria je menom vnútorného hlasu, ktorý Sam Smith počúva pri rozhodovaní sa. Podľa jeho slov by mal každý z nás načúvať svojmu vnútornému ja. Najmä v tom prípade, ak nám daný hlas našepkáva, akí sme odvážni a aká sila sa v nás ukrýva. Po vydaní albumu Sam Smith vyrazí aj na turné, v druhej polovici mája sa ukáže aj v neďalekej Viedni.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame