Vieme, kedy vydá Sam Smith nový album

Už dnes je jasné, že štvrtý štúdiový album britského rodáka bude plný sexu, erotiky, vášne, ale aj vyznaní. Dostal meno Gloria.

Aj z nášho éteru už poznáš jeden z dvoch pilotných singlov z nadchádzajúceho albumu. Veď najnovšie hity ti hráme ako prví. Po skladbe Love Me More sa fanúšikovia tešia z hitu Unholy, ktorá vznikla vďaka spolupráci s Kim Petras. Na albume Gloria, ktorý vyjde 27. januára 2023, však bude takýchto zaujímavých spoluprác viac.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Po Kim Petras sa čoskoro dočkáme skladieb s Edom Sheeranom, ale aj zaujímavého počinu s dvadsaťdvaročnou jamajskou speváčkou Koffee. Volá sa Gimme a vznikla na Jamajke. Okrem toho album Gloria vznikal aj v Londýne a Los Angeles.

Meno Gloria je menom vnútorného hlasu, ktorý Sam Smith počúva pri rozhodovaní sa. Podľa jeho slov by mal každý z nás načúvať svojmu vnútornému ja. Najmä v tom prípade, ak nám daný hlas našepkáva, akí sme odvážni a aká sila sa v nás ukrýva. Po vydaní albumu Sam Smith vyrazí aj na turné, v druhej polovici mája sa ukáže aj v neďalekej Viedni.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame