Vieme, s kým randí Harry Styles!

Najžiadanejší spevák súčasnosti, bývalý člen skupiny One Direction, herec a lámač ženských sŕdc sa údajne schádza s novou kráskou. Po rozchode s Oliviou Wilde sa má po jeho boku objavovať nová žena.

Podľa dostupných informácií ide o vrcholovú manažérku luxusného londýnskeho hotela Sofiu Krunic. Jeden z najlepších spevákov súčasnosti bol so Sofiou prichytený práve v priestoroch hotela Chiltern Firehouse. Párik si užíval vzájomné chvíle nad šálkou lahodnej kávy.

O tom, že nešlo o nevinné priateľské posedenie, svedčí fakt, že sa po celý čas obaja objímali a vymieňať si mali aj zamilované pohľady. Informáciu priniesol londýnsky magazín Metro, spoliehať sa môžeme zatiaľ iba na svedectvo očitých svedkov, keďže Harry si svoje súkromie stráži.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Harry a Olivia ukončili svoj dvojročný vzťah najmä z dôvodu časovej vyťaženosti. Obaja majú neustále nabité kalendáre a udržiavať vzťah na diaľku v takýchto podmienkach nebolo jednoduché. Spevák sa s režisérkou zoznámil počas natáčania filmu Neboj sa, zlatko, v ktorom Harry stvárnil hlavnú postavu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Dočkáme sa ďalšej novoročnej romance alebo ide len o bulvárnu kačicu? Zostaň s nami a dozvieš sa!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame