Vieme, s kým randí Harry Styles!

Najžiadanejší spevák súčasnosti, bývalý člen skupiny One Direction, herec a lámač ženských sŕdc sa údajne schádza s novou kráskou. Po rozchode s Oliviou Wilde sa má po jeho boku objavovať nová žena.

Podľa dostupných informácií ide o vrcholovú manažérku luxusného londýnskeho hotela Sofiu Krunic. Jeden z najlepších spevákov súčasnosti bol so Sofiou prichytený práve v priestoroch hotela Chiltern Firehouse. Párik si užíval vzájomné chvíle nad šálkou lahodnej kávy.

O tom, že nešlo o nevinné priateľské posedenie, svedčí fakt, že sa po celý čas obaja objímali a vymieňať si mali aj zamilované pohľady. Informáciu priniesol londýnsky magazín Metro, spoliehať sa môžeme zatiaľ iba na svedectvo očitých svedkov, keďže Harry si svoje súkromie stráži.

Harry a Olivia ukončili svoj dvojročný vzťah najmä z dôvodu časovej vyťaženosti. Obaja majú neustále nabité kalendáre a udržiavať vzťah na diaľku v takýchto podmienkach nebolo jednoduché. Spevák sa s režisérkou zoznámil počas natáčania filmu Neboj sa, zlatko, v ktorom Harry stvárnil hlavnú postavu.

Dočkáme sa ďalšej novoročnej romance alebo ide len o bulvárnu kačicu? Zostaň s nami a dozvieš sa!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame