Vypočuj si NOVINKU od Tiana Moona a Alye

Alya v spolupráci s novým interpretom Illuminate, Tianom Moonom, spojili sily a výsledkom je chytľavá novinka, ktorá nesie názov Krídla.

Alya už predchádzajúcimi počinmi pretavila svoj talent do výbornej tvorby. Výnimkou neostane ani novinka KRÍDLA v spolupráci s novým kolegom Tianom Moonom, ktorý pod vedením Illuminate vydáva v podobe tejto spolupráce už druhý singel. 

Dvojica mladých interpretov nám tentokrát naservírovala príjemnú gitarovú skladbu, ktorá sa ľahko vryje do pamäti. „Pieseň Krídla vznikla veľmi prirodzene a pomerne rýchlo po tom, čo ma na ňu Tian zavolal. Ja sa na ňu pozerám ako na pomerne tradičný lovesong, ktorý však otvára aj témy ako napríklad sklamanie a strach. Mnohí z nás si tento strach v sebe nosíme ako suvenír z predošlých, nie úplne príjemných vzťahových skúseností, no myslím si, že je kľúčové sa ním nenechať definovať a aj napriek nemu, sa nebáť otvoriť novým ľuďom, skúsenostiam a vzťahom,“ hovorí Alya.

Celý príbeh podčiarkuje vizuálne spracovanie  režiséra Martina Mika z dielne Illuminate, ktoré nás prenáša do netradičného prírodného prostredia. Novinku KRÍDLA mixoval a mastroval producent  Marcus G. „Chcel som poukázať na to, že by nikto nemal byť sám a mali by sme si vážiť každého, kto pri nás stojí, či v zlých, tak aj v dobrých časoch.

“V jednoduchosti je krása. Preto som nechcel track nejako prekombinovať. Chcel som, aby emócia, ktorú poslucháč dostane hneď pri prvom tóne ostane v ňom až do konca skladby, aj po jej skončení. ALYA tomu dodala ten správny touch, ženskú energiu,“ dodáva Tian Moon.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame