VYPOČUJ SI! Nudisti, ktorí sa stali hrdinami pri krádeži, sa postarajú o výbuch smiechu i tebe! Sú skvelí!

Skupinka nudistov prenasledovala zlodeja. Keď ho dohnali, zo svojich nahých tiel vytvorili hradbu.

Naozaj nezvyčajný prípad musela v utorok riešiť brnenská polícia. Ako informuje Česká televízia, spravodlivosť do vlastných rúk zobrala skupina nudistov. Tá prenasledovali zlodeja, ktorá jednej z rekreantiek na nudapláži ukradol bicykel.

Príbeh, ktorý si v juhomoravskom meste budú ešte dlho rozprávať. Brnenskí strážcovia zákona v utorok po naliehavých telefonátoch dorazili na nudistickú pláž, kde medzitým prebehla kuriózna naháňačka. „Jedna z rekreantiek na nudapláži zaspala, no zobudil ju krik ostatných, že jej niekto kradne bicykel,“ uvádza ČT na regionálnej stránke spravodajstva z Brna.

Niekoľko nudistov preto začalo zlodeja naháňať, pričom ten si zvolil naozaj ťažkú cestu do kopca. Tam ho nahí ľudia začali dobiehať. „Bicykel preto zahodil a schoval sa do blízkeho bufetu. Aj tam ho nudisti dobehli, preto sa schoval pod stôl,“ pokračuje ČT.

Tu sa prenasledovanie skončilo. Aby oblečený kriminálnik nemohol utiecť, nudisti si sadli okolo stola a zavolali policajtov. Ako dodáva ČT, tí s identifikáciou podozrivého už problém nemali.

autor: dobrenoviny.sk

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame