Wau! NENALÍČENÁ Lady Gaga na Oscaroch všetkým vyrazila dych! Pozri si, ako vyzerá bez make-upu

Nomináciu v kategórii najlepšia filmová pieseň, za skladbu Hold My Hand k filmu Top Gun: Maverick, sa jej síce na cenu premeniť nepodarilo, no všetkých si získala svojou prirodzenosťou a ľudskosťou. Toto musíš vidieť!

Medzi fanúšikmi má jednoznačne titul kráľovná krásy a módna ikona. Svojím outfitom dokázala neraz šokovať a úprimne povedané, pred každým verejným vystúpením všetci čakáme, akým kúskom nám vyrazí dych. Na ostatné odovzdávanie Oscarov síce prišla opäť dokonale nalíčená a oblečená v šatách od Versaceho, so šperkmi od Tiffaniho, no až po tom, ako svojím prirodzeným výzorom všetkých šokovala!

Na generálnu skúšku a následne aj na scénu prišla totiž bez make-upu a svojou prirodzenou krásou odzbrojila divákov v sále aj pri obrazovkách. Oblečená bola v jednoduchom čiernom tričku, v roztrhaných rifliach, s plátenkami na nohách a keby nezačala spievať, mnohí by určite pochybovali o tom, že ide skutočne o Lady Gaga!

Priodzená krása Lady Gaga

Musíš uznať, že jej to neskutočne pristalo! Pokora, skromnosť, človečina. Uži si Hold My Hand v tomto jedinečnom predvedení!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame