YAEL a TIAN MOON ovládli s novým songom trendy! Ako znie NAD VODOU?

Videoklip k novému singlu zobrazuje šteklivé scény druhej vicemiss Českej republiky z roku 2022, Julie Hojdyszovej. Tá je známa aj vďaka reality šou Ruža pre nevestu.

Julie Hojdyszova sa dostala do povedomia vďaka nečakanému počinu v súťaži Miss, v ktorej vyhrala, no napokon korunku vrátila. Zahviezdila aj v obľúbenej reality šou Ruža pre nevestu, v ktorej sa prebojovala až do finále. Sympatickej hnedovláske sa v kariérnom živote darí a nafotila odvážne zábery aj pre známy pánsky magazín Playboy. Svoj nezameniteľný šarm a herecký talent predviedla Julie v novom videoklipe ku skladbe NAD VODOU,ktorá vznikla spoluprácou interpretov YAELA a TIANA MOONA.

„Když jsem slyšela nový song, bylo mi hned jasné, že chci být součástí. Natáčení bylo crazy, v tom nejlepším slova smyslu. Kluci jsou skvělí, hodně jsme se nasmáli. Milostnou scénu jsem natáčela poprvé a rovnou s oběma, haha. Baví mě, že se klip natáčí retrospektivně, výsledek dopadl nad má očekávání….Když je skvělý tým, je zaručený i skvělý výsledek,“ dodáva Julie.

Novinku NAD VODOU hudobne spracoval mladý producent Sebastian Rigó alias RIXO. Pod vizuál sa podpísal Martin Miko z Illuminate.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame