Za tri dni takmer desať miliónov videní! Nový singel Eda Sheerana svet miluje!

V piatok ráno sme ti novinku Closed Eyes ponúkli na Slovensku v exkluzívnej premiére! Niet sa čomu čudovať, veď najnovšie hity ti hráme ako prví a dobré správy prinášame ako jediní.

Pôvodne mal byť singel o zlomenom srdci a rozchode, no ako sme ťa už informovali v tomto článku, Ed sa snaží vyrovnať so stratou svojho veľmi blízkeho priateľa – Jamala Edwardsa – naozaj všetkými spôsobmi. Niekdajší zámer spevák zmenil a novinka je o odchodoch milovaných ľudí z našich životov. Veď niektorých z nich všade vidíme aj so zatvorenými očami.

Pieseň je prvou z albumu Substract, ktorý vyjde piateho mája a Ed o nej povedal, že je ju miluje najviac zo všetkých. Nová štúdiovka vznikala v tom najťažšom období britského speváka. Jeho manželke bola diagnostikovaná rakovina, prišiel o blízkeho priateľa a Ed bol nútený pred súdom obhajovať svoju integritu a kariéru skladateľa.

Prichádza teda najúprimnejšia spoveď tohto talentovaného speváka. Videoklip na YouTube získalo v priebehu prvých troch dní takmer 10 000 000 videní! Číslo svedčí o tom, že fanúšikovia sa nového albumu nevedia dočkať a pri svojom idole stoja za každých okolností.

Vo videu vidieť veľkú modrú príšeru, ktorá stelestňuje všadeprítomný smútok. Inšpiráciou sa stal spevákovi film Harvey, ktorý má Ed rád.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame