Zimomriavky. Prichádza nový dokument o Lewisovi Capaldim

Už začiatkom mesiaca obľúbený spevák zverejnil informáciu, že sa čoskoro dočkáme dokumentárneho filmu How I’m Feeling Now (Ako sa teraz cítim). Prinášame podrobnosti, ktoré treba o ňom vedieť.

Film mapuje život škótskej hviezdy od roku 2019, teda od obdobia, keď Lewisovi vyšiel prvý úspešný singel Someone You Loved. Na stream by sa mal dostať v stredu 5. apríla tohto roku a Lewis sa netají obavami. “Cítim sa veľmi zraniteľne. Ešte nikdy som nedovolil ľuďom nahliadnuť do môjho súkromia v takom rozsahu. Som však zároveň zvedavý a plný očakávania. Dúfam, že všetko dobre dopadne.”

Na dokumente sa pracovalo viac než dva a pol roka. Nahliadnuť budeme môcť aj do domu spevákových rodičov vo West Lothian a sledovať, ako sa Lewis snaží pracovať na svojom druhom albume a nadviazať na úspech toho prvého. Bolo to veľmi náročné obdobie.

V traileri možno počuť spoveď speváka, ktorého trápia duševné problémy aj nepríjemný Tourettov syndróm. Je zrejmé, že Lewis má z kamery stres, no na druhej strane si je vedomý toho, že jeho rozprávanie môže mnohým ľuďom pomôcť.

Fanúšikov určite poteší aj ďalšia dobrá správa, a síce, že pár týždňov po dokumente spevákovi vyjde album, ktorého tvorbu film mapuje. Volať sa má ‘Broken By Desire To Be Heavenly Sent’ a vypočuť si ho budeme môcť už od 19. mája.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame