Zrodili sme HVIEZDU. Teraz prichádza ALYA s ďalším chytľavým singlom!

V Dobrom rádiu sme ti ako prví zahrali oba single mladej talentovanej Bratislavčanky. Alyu sme dokonca pozvali aj na náš bratislavský májový koncert a teraz tu máme novú horúcu skladbu. Skladba Mesto je výsledkom splupráce s Majselfom! A už teraz valcuje internet.

O tom, že Majself je na scéne ako doma, vieme podľa každej skladby, ktorú vypustí medzi ľudí. Len nedávno vydal skladbu, ktorú už mal dlhšie v šuflíku a tentokrát sa jeho žena neukázala len vizuálne, ale aj svojim hlasom.“Brala som to ako zábavu, ľudia od nás stále chceli duet. Tak sme pre nich pripravili takéto prekvapko. Za mikrofónom ma to bavilo, síce sa necítim ako speváčka, ale spolupracovať takto s mojim mužom bol skvelý zážitok”,opisuje skúsenosť Julka, Majslefová manželka.

Teraz sa Majself postaral o ďalší rozruch opäť, keď prikývol na spoluprácu práve s mladučkým talentom z Illuminate. Mladá a talentovaná ALYA odštartovala svoju hudobnú kariéru v Illuminate pomerne svižne. Na konte má aktuálne dva vydarené single  „Máš Ma“ a „Sorry“, ktoré už teraz počuť v slovenských éteroch. Práve vďaka Dobrému rádiu.

Aktuálnou novinkou „MESTO“ sa ale opäť pripomína, no vďaka Majselfovi o dosť výraznejšie, keďže skladba sa od prvého počutia zaryje v pamäti nielen vďaka chytľavému refrénu, ale aj vďaka výraznému klipu od režiséra Martina Mika. „Od prvého momentu, ako som počul skladbu MESTO, som začal premýšľať ako túto tému výnimočne vizualizovať. Angelika mi pri tvorbe a kreatíve nechala voľnú ruku. Výsledkom bolo niekoľko dňové nakrúcanie, pri ktorom som sa snažil zachytiť umeleckým spôsobom urbanistickú atmosféru nočného mesta zahaleného do rúška tmy. Vizuál ku skladbe MESTO je jedným z mojich najobľúbenejších diel. Tému a motív diela mám hlbšie rozpracovaný a videoklip si nájde svoje pokračovanie.“ – dodáva režisér videoklipu Martin Miko z Illuminate. 

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Singel „MESTO“ hudobne spracoval talentovaný umelec a dvorný producent Illuminate Matej „Maxo“ Mikloš, ktorý má za sebou už viacero úspešných hitov pre mnohých slovenských interpretov. A prečo práve mladá ALYA prosí úspešneho rapera aby zostak pri nej? „MESTO zachytáva a opisuje situáciu, v ktorej sa s dotyčnou osobou cítite natoľko dobre a príjemne, že absolútne strácate pojem o čase a priestore a jednoducho nechcete, aby tá konkrétna chvíľa niekedy skončila. Od samého začiatku som tušila, že by sa mi do tohto singlu hodil nejaký spevácky “parťák”, keďže skladba je, predsa len, o dvoch ľuďoch. Majself mi napadol úplne prirodzene, pretože sa sám venuje podobnému žánru a preto som dúfala, že by mu skladba mohla sadnúť. Som veľmi rada, že spoluprácu prijal a pevne verím, že naším novým singlom MESTO potešíme mnohých našich fanúšikov”, uzatvára ALYA.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame