HORÚCE novinky o skladbe Sama Smitha a Madonny. POZNÁME názov!

Pred pár dňami sme ťa informovali, že Sam Smith a Madonna ohlásili spoluprácu! Urobili tak krátkym videom na sociálnych sieťach, no nič viac neprezradili. Nám sa však podarilo vypátrať detaily.

Fanúšikovia po celom svete sú vo vytržení! Všetko nasvedčuje tomu, že pôjde o najočakávanejší duet tohto roka. V Dobrom rádiu poznáme názov singla, ale aj dátum vydania!

Všetko sa opäť odohráva na sociálnych sieťach. Madonna na svojich profiloch zverejnila fotografiu, z ktorej je jasne čitateľné, že jedna postava v korzete patrí Madonne, v tom druhom je zas Sam… Svojej kontroverznej povesti nezostali nič dlžní.

Nová skladba dostala názov Vulgar a vyjde už 9. júna!

Instagram will load in the frontend.
==
if (typeof gie === ‘function’) { gie(function(){ var iframe = document.querySelector(‘.ose-embedpress-responsive iframe’); if(iframe && !iframe.getAttribute(‘title’)){ iframe.setAttribute(‘title’, ”) } }); }

Komentáre fanúšikov sú viac než pozitívne. Prichádza hymna!, píše sa v jednom z nich. Madonna to vie aj po 40 rokoch v biznise, bude to veľké, vyjadril sa ďalší fanúšik. A keďže ti najnovšie hity hráme ako prví, určite budeš skladbu Vulgar počuť už 9. júna!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame