Lasky z Pary predstavil skladbu ku komédii Villa Lucia. Ako dobre pozná songy z iných filmov?

Slovenským filmom sa v našich kinách darí! Práve od dnes na plátnach uvidíme po Invalidovi ďalšiu čiernu komédiu – Villa Lucia. Obľúbená kapela Para k nej nahrala titulnú pieseň Na ceste. Líder skupiny ju prišiel naživo predstaviť do našej rannej šou.

Film Villa Lucia je trpkou komédiou o trojici kamarátov, ktorých ešte aj po tridsiatke spája spomienka na spolužiačku zo strednej školy. Príbeh “o prvej láske a poslednej vlámačke” s Hanou Vagnerovou, Michalom Kubovčíkom, Jurajom Hrčkom, Vladom Černým, Tomášom Mischurom, Martinom Meľom i Zdeňkom Godlom nakrútil Michal Kollár.

Ten má ku kapele Para veľmi blízko a o tom, čo predchádzalo opätovnému spojeniu režiséra s brutálnou zostavou, sme písali v tomto článku. Moderátori nášho Dobrého rána, Kicka s Adamom, hostili práve Laskyho, ktorý sa nevyhol otázkam z ich hudobno-filmového kvízu. Veď keď naspieval titulnú skladbu ku komédii, mal by poznať aj tie ostatné… ⬇️⬇️⬇️

Dobrou správou je, že svojim fanúšikom Para novinku predstaví aj osobne, v rámci klubového turné. To sa začína už 30. marca v Brne, ďalšími zastávkami budú Piešťany (31. 3.), Bytča (1. 4.), Zvolen (6. 4.), Košice (7. 4.), Prešov (8. 4.), Skalica (15. 4.), Banská Bystrica (21. 4.) a Trenčín (22. 4.).

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame